Darmowa dostawa od 200,00 zł

ODŻYWKI BIAŁKOWE

( ilość produktów: 19 )

Odżywki białkowe - Hi Tec Nutrition

Dostępna w naszej ofercie odżywka białkowa Hi Tec służy do wzbogacenia diety osoby trenującej w białko, które jest podstawowym budulcem mięśni. Entuzjaści sportów siłowych wykorzystują te preparaty w swoim programie dietetycznym, aby usprawnić proces regeneracji organizmu, poprawić wydolność ciała i zwiększyć budowę masy mięśniowej. Dzięki dużej zawartości składników odżywczych wspomagają pod względem energetyczno-odżywczym, a także uzupełniają niedobory protein w diecie w warunkach zwiększonego obciążenia fizycznego lub w sytuacjach wywołanych niewłaściwym sposobem odżywiania.

Trenujesz regularnie, odżywiasz się zdrowo, a jednak nie redukujesz masy ciała lub nie budujesz tkanki mięśniowej, jakiej oczekujesz? Potrzebujesz szybko podnieść jakość swojej muskulatury, poprawić wygląd i sylwetkę? Koncentrat białka serwatkowego, jak i suplementy kazeinowe Hi Tec to rozwiązanie dla Ciebie. Zapewniamy wiele odżywek białkowych dla profesjonalistów i amatorów.

Nie ulega wątpliwości, że racjonalna suplementacja podnosi wydajność, przyspiesza regenerację, dodaje energii, pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej. Mnóstwo trenujących zwraca swoją uwagę m.in. na serwatkę (whey protein) i kazeinę, czyli jedne z najlepszych źródeł pełnowartościowych składników odżywczych, jakie powinny się znaleźć w diecie każdego sportowca.

Ceny odżywek białkowych w sklepie Hi Tec Nutrition

Każdy izolat czy koncentrat wysokiej jakości musi mieć swoją cenę. Stawiamy na produkcję odżywek białkowych, które w składzie mają najwyższej jakości białko, w tym kazeinowe i serwatkowe. Cena ich jednak jest konkurencyjna i odzwierciedla misję firmy, czyli oferowanie skutecznych i bezpiecznych rozwiązań dla naszych Klientów, marzących o redukcji tkanki tłuszczowej i rozwoju mięśniowej. Dzięki precyzyjnym badaniom naukowym podążamy za najświeższymi rozwiązaniami, a nawet sami wyznaczamy kierunki na rynku suplementów. Ze względu na rosnące zainteresowanie produktami, pełnymi czystego białka serwatkowego, sklep Hi Tec jest miejscem, w którym dbamy, by oferta była zawsze najświeższa.

Porównując różne preparaty kazeinowe i z serwatki, wspomagające budowę tkanki mięśniowej, widać, że mocno różnią się ceną. Tak samo, jak skład oraz skuteczność działania. Zapewniając wybór odżywek białkowych, sklep powinien dbać o stosunek jakości do ceny, dlatego prezentujemy wyróżniającą się ofertę, organizując promocje, wyprzedaże lub łącząc produkty w zestawy. Pamiętaj, gdy przedmiotem wyboru jest odżywka białkowa, cena pięknego wyglądu ciała i zdrowia okazuje się nieporównywalnie wyższa.

Kiedy sięgnąć po produkty Hi Tec Nutrition

Podczas wysiłku, organizm, do budowania pożądanej masy i rzeźby ciała, wymaga stosownego odżywiania oraz suplementacji w białko. To ważne, także wtedy, gdy dąży się do redukcji tkanki tłuszczowej. Białko kazeinowe, jak i serwatki, wzbogacone o komplet składników odżywczych, wspierających wydajność i redukujących katabolizm mięśniowy, są kluczowe.

Przyjmowanie odżywek białkowych pozwala na skrócenie czasu regeneracji potreningowej. Można więc szybciej wrócić do pracy nad wyglądem ciała i wydolnością organizmu. Dzięki temu, że koncentrat białka od Hi Tec Nutrition nie zawiera zbędnych dodatków, cechuje się dużą efektywnością.

Jakie białko przyjmować?

Do wyboru jest kilka form tego składnika odżywczego – trzy pozyskane z czystego białka serwatki i preparaty z kazeiny.

W przypadku serwatkowego od lat wykorzystuje się je w różnych dyscyplinach. Whey protein dzieli się na trzy formy:M

  • hydrolizat, z dużą zawartością peptydów szybko absorbowanych w żołądku,
  • koncentrat, czyli 80% czystego białka bez laktozy i tłuszczu,
  • izolat, zawierający nawet 90% protein.

Dużą popularnością w redukcji tkanki tłuszczowej i w budowie czystej masy mięśniowe cieszy się białko kazeinowe, pozyskiwane z podobnego źródła co whey protein. Suplementy wykorzystujące ten składnik zawierają wiele wapnia i fosforu. Długo się trawi, utrzymując poziom aminokwasów i innych elementów odżywczych w krwiobiegu na wysokim poziomie przez kilka godzin od przyjęcia.

Natomiast proteiny pozyskane z roślin, w przeciwieństwie do whey protein, czyli białka serwatkowego, to doskonałe rozwiązanie dla wegan i nie tylko. Wysoce skoncentrowane odżywki białkowe Hi Tec Nutrition, wykorzystujące izobaty pozyskane z ryżu, grochu czy soi gwarantują wysoką skuteczność działania, nawet mimo innego źródła niż whey protein.

Poznaj opinie o odżywkach białkowych – Hi Tec Nutrition

W Hi Tec Nutrition staramy się cały czas pracować nad jakością i troszczyć się o zdrowie Klientów, by mogli skutecznie i bezpiecznie pracować nad budową tkanki mięśniowej i redukcją masy tłuszczowej. Cenimy sobie również ich zdanie. Na naszej stronie podzielisz się swoimi spostrzeżeniami i wrażeniami po zastosowaniu suplementów Hi Tec. Recenzje aktualizowane są na bieżąco. W każdej chwili możesz stać się czynnym członkiem naszej wyjątkowej społeczności. Jesteśmy otwarci na osobiste doświadczenia osób, które skorzystały z naszego białka serwatki i innych produktów. Opinie, szczególnie te rzetelne, są cennym źródłem wiedzy dla osób poszukujących optymalnego rozwiązania dla siebie. Jeśli chodzi o proponowane w naszym sklepie odżywki białkowe, zdania klientów są jednoznaczne – Hi Tec Nutrition to strzał w dziesiątkę. Zapoznaj się z naszymi propozycjami. Każdy koncentrat czystego białka, dostępny w ofercie, ma pozytywne opinie.

Zobacz więcej: izoleucyna | kreatyna w tabletkach | odzywki | spalacze tłuszczu | poziom testosteronu | białka WPC | BCAA dawkowanie | odżywka na masę | kreatyna skutki uboczne | najlepsze przedtreningówki | glutamina | jak stosować kreatyne | karnityna

pixelpixelpixelpixelpixelpixel