Darmowa dostawa od 200,00 zł

ODŻYWKI PRZEDTRENINGOWE

( ilość produktów: 10 )

Odżywki przedtreningowe – Hi Tec Nutrition

Jak sprawić, by trening był jeszcze efektywniejszy? To oczywiste – zapewnić sobie zastrzyk energii, dzięki któremu zmęczenie przyjdzie później, a sam wysiłek przyniesie ogromną satysfakcję. Aby osiągnąć większą skuteczność, potrzebujesz lepszego paliwa. Najlepiej więc sięgnąć po sprawdzone i bezpieczne suplementy diety, jakimi są odżywki przedtreningowe. Boostery to jeden z najlepszych sposobów na to, aby cieszyć się z lepszych efektów wysiłku fizycznego i w pełni skoncentrować się na wykonywanych ćwiczeniach.

Zacznij pracę nad sobą z mocą – sięgnij po przedtreningówkę w dobrej cenie i spraw, aby Twój kolejny trening był w pełni owocny!

Przedtreningówka – co to?

Czym właściwie jest booster przedtreningowy? To zestaw różnych składników odżywczych, w dużej mierze pochodzenia roślinnego, które dodają siły i pobudzają do działania. Dlatego też preparaty te można brać nie tylko w dni treningowe, ale i w chwilach, kiedy czujesz zmęczenie. Zadaniem przedtreningówek jest odpowiednie przygotowanie organizmu do wysiłku. Zwiększają jego możliwości, a także niwelują negatywne efekty intensywnych ćwiczeń. Boostery dostępne są w różnych formach. Nasz sklep oferuje je pod postacią proszku do rozrobienia lub kapsułek z gotową porcją.

Co daje przedtreningówka?

Sięgając po ten suplement, masz gwarancję, że zyskasz ogromny potencjał energetyczny, który pozwoli Ci cieszyć się w pełni satysfakcjonującym treningiem. To szczególnie ważne w sytuacji, jeśli akurat masz gorszy dzień, a zaplanowałeś sobie sesję na siłowni. Efekty te uzyskiwane są dzięki m.in. takim składnikom, jak: kofeina, guarana, yerba mate czy l-arginina. Każdy z nich ma działanie pobudzające i zwiększające wydolność mięśni.\

Po treningu będziesz dużo mniej zmęczony. Wszystko dzięki temu, że unikalny skład preparatu poprawia ukrwienie tkanek mięśniowych. Przedtreningówka bowiem wpływa również na wzrost tlenku azotu w organizmie, który poszerza naczynia krwionośne. To oznacza, że do Twoich mięśni dotrze więcej tlenu, a także składników odżywczych. Innymi słowy, uda Ci się uzyskać zjawisko pompy mięśniowej. Możesz więc zapomnieć o zakwasach, a Twoje ciało szybko się zregeneruje.

Będziesz też bardziej skoncentrowany. Przyjmowanie odżywki ułatwiają wolne, ale dokładniejsze wykonywanie poszczególnych ćwiczeń. To wpływa nie tylko na lepsze rezultaty, ale i na mniejsze ryzyko popełnienia błędu, jaki mógłby się skończyć dotkliwą kontuzją.

Co wchodzi w skład przedtreningówek?

Dostępna w naszej ofercie przedtreningówka to bogactwo najróżniejszych substancji, w tym tych pochodzenia roślinnego. W składzie możesz znaleźć m.in.: 

  • kofeinę, będącą naturalnym stymulantem. Pobudzi Cię do działania, zwiększy Twoją koncentrację i polepszy refleks;
  • taurynę, czyli aminokwas, biorący udział w wielu procesach fizjologicznych. Przyspiesza regenerację organizmu, ale i korzystnie wpływa na Twój poziom energii. Uczestniczy również  transporcie kreatyny do tkanki mięśniowej. Ponadto poprawia nastrój;
  • kreatynę – substancja z pewnością doskonale Ci znana, stymulująca rozwój mięśni. Pozwala na dłuższe trenowanie, a także pozytywnie wpływa na procesy regeneracyjne ciała;
  • beta-alaninę, związek zwiększający w organizmie stężenie karnozyny – białka tworzącego włókna mięśniowe. Ponadto umożliwia znaczne wydłużenie czasu wysiłku fizycznego. Przeciwdziała zmęczeniu;
  • l-argininę, l-tyrozynę, l-cytrulinę – aminokwasy odpowiedzialne za wzrost tlenku azotu w organizmie, sprzyjające wywołaniu zjawiska pompy mięśniowej;
  • witaminę C – będącą silnym przeciwutleniaczem, zmniejszającym stres oksydacyjny;
  • witaminy grupy B, mające ogromne znaczenie dla funkcjonowania całego organizmu, w tym mięśni i układu nerwowego.

Kiedy i jak brać przedtreningówkę?

Kto może sięgnąć po booster przedtreningowy? W zasadzie każdy, kto planuje doskonalić swoje ciało. Odżywki tego typu to świetny sposób na zbudowanie i podtrzymanie motywacji do ćwiczeń u osób początkujących. Da rewelacyjne efekty u tych, którzy chcą zbudować masę mięśniową i pragną spalić nadmiar tkanki tłuszczowej. Rezultaty są zauważalne już po pierwszym użyciu, co pomaga podtrzymać chęć do dalszego trenowania.

Jak sama nazwa wskazuje – boostery przedtreningowe należy zażywać przed wysiłkiem fizycznym. To, ile czasu wcześniej powinna być brana przedtreningówka, wyjaśnia etykieta na każdym z opakowań. Warto przy tym zauważyć, że zażyta późnym wieczorem może utrudniać zasypianie. Dlatego, jeśli nie ma takiej konieczności, odradza się jej stosowanie w dni nietreningowe.

To, w jaki sposób należy ją przyjmować, zależy od wybranej formy. Informacje na etykiecie dokładnie pokazują, jakie powinno być dawkowanie odżywki.

Czy przedtreningówki są bezpieczne?

Każdy dostępny w ofercie naszego sklepu booster przedtreningowy to w pełni legalny i bezpieczny preparat. Należy jednak stosować się do wskazówek producenta, znajdujących się na opakowaniu każdego z suplementów. Dzięki temu uniknie się skutków ubocznych pod postacią:

  • bezsenności,
  • problemów z koncentracją,
  • uczuciem przemęczenia.

Jako że boostery są stymulantami, przeciwwskazaniem do ich przyjmowania są m.in. choroby naczyniowo-sercowe. Ponadto częste stosowanie przedtreningówek może doprowadzić do przyzwyczajenia organizmu i obniżenia ich skuteczności. Wówczas należy odstawić odżywkę na pewien czas.

Sprawdź preparaty oferowane przez nasz sklep. Gwarantujemy, że cena proponowanych boosterów jest atrakcyjnie niska w stosunku do rezultatów, jakie osiągniesz w czasie treningu.

Zobacz więcej: izoleucyna | kreatyna w tabletkach | odzywki | spalacze tłuszczu | poziom testosteronu | białka WPC | BCAA dawkowanie | odżywka na masę | kreatyna skutki uboczne | najlepsze przedtreningówki | glutamina | jak stosować kreatyne | karnityna

pixelpixelpixelpixelpixelpixel