- Kompozycji białka serwatkowego z białkiem pszenicznym uzupełnia dietę ciężko trenującego sportowca w pełen zestaw aminokwasów egzo- i endogennych, charakteryzujący się długim czasem wchłaniania.
PROTEIN 80 – Wysokobiałkowa Macierz
80% Białka
Pełnowartościowy skład
BV = 105
Doskonała przyswajalność
Długie Wchłanianie
Stały dopływ aminokwasów
Kompleks Witamin
Wsparcie organizmu
PROTEIN 80 to wysokobiałkowa odżywka stworzona dla sportowców i osób aktywnych, dostarczająca aż **80% pełnowartościowego białka**. Jej unikalna formuła opiera się na specjalnie dobranej kompozycji białek.
Dzięki takiemu połączeniu produkt charakteryzuje się wysoką wartością biologiczną (BV = 105) i dostarcza pełen profil aminokwasów o zróżnicowanym, wydłużonym czasie wchłaniania. Mieszanka ta skutecznie wspiera wzrost czystej masy mięśniowej. Dodatkowo preparat został wzbogacony o kompleks witamin, a w smaku czekoladowym zastosowano zdrowszy zamiennik kakao – karob.
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez Hi Tec Nutrition Sp. z o.o. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach - pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Producent: Hi Tec Nutrition Sp. z o.o., ul. Wodzisławska 10, 52-017 Wrocław / Polska
Gwarancja
Opinie o Protein 80 - 1000g
w naszym programie lojalnościowym.
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemĆwiczę dla siebie i dla wzmocnienia mięśni - tego wymaga moja profesja (instruktor tańca i trener akrobatyki). Nie mam ciśnienia na wygląd kulturysty, raczej zadbanego sylwetkowo gościa. Białko sprawdza się bardzo dobrze.2025-05-15
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemBiałko dobrze się rozpuszcza. Smak bardzo dobry. Nie czuć chemicznego posmaku.2024-08-19
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemSmak ok,rozpuszczalność ok w tej cenie bardzo dobry towar2023-02-06
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemProdukt dobry, łatwo się rozpuszcza, polecam2022-06-20
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemSuper produkt2022-05-24
- 5/5Opinia niepotwierdzona zakupemBardzo dobra w smaku2022-03-25
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemWszystko ok zakupy i dostawa2021-11-18
- 5/5Opinia niepotwierdzona zakupemPolecam2021-02-04
- 5/5Opinia niepotwierdzona zakupemPolecam2021-01-26
- 5/5Opinia niepotwierdzona zakupemok2020-11-02
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemSmaczny i w fajnej cenie2020-10-22
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemTowar pełno wartośćiowy polecam. Szybko i tanio.2020-06-29
- 5/5Opinia niepotwierdzona zakupempolecam2019-12-11
- 5/5Opinia niepotwierdzona zakupemwanilia rewelacja, polecam2018-12-09
- 5/5Opinia niepotwierdzona zakupemDobra kompozycja. Polecam jako dodatek do diety2018-03-12
- 3/5Opinia potwierdzona zakupemSmak truskawkowy: smak: lekko kwaśny, trochę gorszy niż smak jogurtów truskawkowych rozpuszczalność: rozpuszczalność dobra, nie ma grudek, dużo piany, bardzo wolno opada, zarówno w mleku oraz wodzie przyswajalność: sprawa indywidualna, ja czuję je w żołądku przez około 2h (dobry sposób na "zapchanie" ogólna ocena 3/52017-01-23
- 4/5Opinia niepotwierdzona zakupemKupiłem ostatnio smak wanilie i jest nawet w porzadku dobrze sie rozpuszcza nie zostaja grudki troche sie pieni ale mozna wypić na efekty bedzie trzeba trochę poczekać bo biore dopiero od tygodnia lecz myślę ze beda zadowalajace patrzac na ilość białka w porcji ogólna ocena na 4 polecam ten produkt2017-01-04
- 3/5Opinia potwierdzona zakupemPieni się to fakt, ale czy ktoś zauważył podczas mycia shakera, że robią się z tego białka takie gluty jak kawałki silikonu, gumy czy czegoś podobnego? Ogólnie jak za cenę z promocji może być. Rozpuszczalnosc średnia smak wanilia też średni.2016-12-27
- 4/5Opinia potwierdzona zakupemsmak nawet nawet można pić ;)2016-12-15
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemProdukt jak najbardziej warty polecenia :)2016-09-18
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemsuper promocja, wanilia rewelacja w smaku, rozpuszczalność niezła polecam wszystkim.2015-12-14
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemspoko odżywa cena nie duża wchłania sie spoko2014-12-17
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemsiemka wszystkim :) polecam wszystkim te bialeczko z woda jak i z mlekiem wchodzi rewelacyjnie !!!:)2014-12-11
- Opinia niepotwierdzona zakupemSprawdza się jako budżetowe uzupełnienie białka.2014-12-07
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemProtein 80 smak czekolada SUPER !!! Polecam !!! trzeba odczekać pare minut żeby nie było piany :/2014-12-06
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemznakomita i szybka rozpuszczalność Protein 80.Smak zależy od gustu kupującego.Mały minus za to ze bardzo mocno się pieni.2014-01-31
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemWitam , białko kupione w promocji na spróbowanie i nie żałuję nawet za większą cenę jest warte spróbowania2013-12-16
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemSmak Czekoladowy Jest B.dobry ! :D Polecam !!!2013-12-16
- Opinia potwierdzona zakupemSmak czekolada dobrze smakuje, rozpuszalność nie najgorsza, w rozsądnej cenie2013-12-10
- 4/5Opinia niepotwierdzona zakupemSmak truskawkowy z mlekiem bardzo dobry Z woda mi nie smakuje2013-12-06
- 5/5Opinia niepotwierdzona zakupemTanie bialko, jakos nawet ok, polecam2013-03-07
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemKupiłem "Protein 80" o smaku czekoladki i jest bardzo dobre białeczko (oczywiście z mlekiem). Cena dobra więc myślę, że efekt również będzie prawidłowy :) pozdrawiam i serdecznie polecam!2013-03-05
- 5/5Opinia niepotwierdzona zakupemBiałko bardzo dobre. Skład zarówno jak i smak bardzo dobry jak za taką cenę.2013-02-07
- 4/5Opinia niepotwierdzona zakupemDobrze przyswajalne białko, rozpuszczalność dobra, nic tylko czekać na jakaś promocje :)2013-02-06
- 4/5Opinia potwierdzona zakupemKupiłem 3 smaki tego białka czekolade, truskawke i banana i powiem w smaku dobre, rozpuszczalność też na 5. Niestety trochę się pieni przez co daję 4 ;). Mimo wszystko jestem zadowolony z zakupu :)2013-01-22
- Opinia potwierdzona zakupemSmak wanilia nie powala, rozpuszczalność bardzo dobra, przy dobrym promo jest to rozsądny zakup2012-12-29
- 5/5Opinia niepotwierdzona zakupemFajne białko smak truskawkowy ok rozpuszczalność dobra ogólnie polecam2012-12-28
- 4/5Opinia potwierdzona zakupemWitam ! Mam smak czekoladowy, który szczerze polecam... smakuje z mlekiem naprawdę dobrze, dla mnie lepiej niż te takie kakao dla dzieci rozpuszczalne ! :) Fakt pieni się trochę, ale rozpuszcza się szybko więc machać nie trzeba dużo kilka razy i po sprawie ! Rewolucji w brzusiu też nie zauważyłem, a co do najważniejszego jak uzupełnieniem diety to jeszcze za wcześnie na opinię bo kilka razy tylko brałem, zamierzam od nowego roku rozpocząć więc coś więcej napiszę ;) Ale Smak Jakość rozpuszczalność 5 ! tylko pieni się ale tragedii nie ma więc daje ogólną ocene 4 !2012-12-26







